اطاعیه؛
بهمن ماه، آغاز دوره آموزش مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری»
با توجه به ثبت نام علاقه مندان در دوره های آموزش مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری»، این دوره های آموزشی از بهمن ماه آغاز خواهد شد.
تاریخ انتشار: ١ / ١٠ /١٣٩٧

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با توجه به ثبت نام علاقه مندان در دوره آموزش مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» (ویژه کارکنان نهاد اعم از کتابداران و تمامی همکاران استانی و ستادی)، این دوره های آموزشی از بهمن ماه سال‌جاری آغاز خواهد شد.

فراگیران طبق ثبت‌نام‌ صورت گرفته در این دوره از فایل متنی بارگذاری شده در سامانه و هم‌چنین لوح فشرده کارگاه‌ها بهره برده و وفق روند و روال آموزش، در آزمون‌های مربوط شرکت خواهند کرد. بخشنامه مرتبط همزمان با آغاز دوره اعلام می‌شود.

گفتنی است در این دوره آموزش مجازی که از طریق سامانه آموزش ارائه خواهد شد، چهار کارگاه پیش‌بینی شده است که شامل «مهارت‌های همسرگزینی و انتخاب همسر» ویژه همکاران مجرد، «مسائل زندگی مشترک همسران جوان» ویژه همکاران متأهل (ترجیحاً با تجربۀ تأهل کمتر از پنج سال)، « فرزندپروری کودکان» ویژه همکاران دارای فرزند کودک و خردسال (2 تا 12 سال) و « فرزندپروری نوجوانان» ویژه همکاران دارای فرزند نوجوان (12 تا 18 سال) است.

همچنین هر کارگاه آموزشی مجازی معادل 8 ساعت آموزش است و محتوای آموزشی هر کارگاه در قالب لوح فشرده و جزوه(مندرج در سامانه) در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت و صدور گواهینامه این دوره آموزشی منوط به شرکت و کسب حدنصاب نمره در آزمون نهایی خواهد بود.

دست یاری کتابداران کتابخانه‌های عمومی کشور به مردم مناطق سیل‌زده محتوای آموزشی دوره مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» راه اندازی سامانه استعلام کتب اهدایی بهمن ماه، آغاز دوره آموزش مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» تکمیل فرآیند ثبت‌نام رایگان در کتابخانه‌های عمومی تا 28 آبان تمدید شد برگزاری آزمون ارزشیابی کتابداران و مسئولان کتابخانه های عمومی نهادی کشور ثبت‌نام در دوره آموزشی مجازی «مدیریت مسائل ازدواج، همسرداری و فرزندپروری» آغاز شد برگزاری آزمون مجدد دوره آموزش مجازی «مدیریت کتابخانه‌های تک‌کتابدار» امکان ثبت فعالیت‌های خلاقانه کتابخانه‌ای، در سامان دومین دوره مسابقه کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود