آمار
کل منابع :
منابع فارسی :
منابع غیرفارسی :
منابع کودک :
منابع کمک درسی :

کل اعضاء :
اعضاء فعال :
کاربران آنلاین :
ثبت نام امروز :
 • با تأييد دبيركل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور؛ 1395/09/06
  امكان عضويت كتابداران روستايي و انجمني در صندوق پس‌انداز كاركنان نهاد فراهم شد
  مدير اجرايي صندوق پس‌انداز كاركنان نهاد در اطلاعيه‌اي از فراهم شدن امكان عضويت كتابداران روستايي و انجمني در اين صندوق خبر داد.
  ادامه مطلب
 • معاون توسعه كتابخانه‌ها و كتابخواني نهاد اعلام كرد؛ 1395/08/25
  نهم آذر ماه آخرین مهلت برای شرکت کتابداران در طرح انتخاب «لباس كتابدار»
  محمد اله‌یاری از پايان مرحله ارزيابي طرح‌هاي رسيده به دبيرخانه جشنواره «لباس كتابدار» توسط داوران خبر داد و نهم آذر ماه را آخرین مهلت برای شرکت كتابداران در اين نظرسنجی اعلام کرد.
  ادامه مطلب
 • در آستانه روز «كتاب، كتابخواني، كتابدار» صورت پذيرفت؛ 1395/08/22
  يادداشت دبيركل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور منتشر شد
  علیرضا مختارپور در آخرین یادداشت خود ضمن تبريك روز «كتاب، كتابخواني، كتابدار» به همه خدمتگزاران صديق عرصه فرهنگ، كتاب و كتابخواني، نكاتي را در خصوص مسائل مختلف مرتبط با كتابداران و كاركنان نهاد تشريح كرد.
  ادامه مطلب

اجرای طرح عضویت سراسری

با اجرای طرح عضویت سراسری میتوانید با عضویت در یک کتابخانه از کلیه کتابخانه های سراسر کشور که به این سامانه متصل می باشند خدمات دریافت کنید .

درخواست عضویت در کتابخانه

کاربران گرامی از این پس می توانید درخواست عضویت خود را در سامانه ثبت نمائید ، جهت انجام این کار میتوانید از طریق بخش ثبت نام در بالای صفحه اقدام نمائید .

معرفی سامانه

نرم افزار جامع مدیریت کتابخانه ها، توسط اداره کل فناوری اطلاعات و با همکاری اداره کل امور کتابخانه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با هدف رفع مشکلات کتابخانه های نهاد در بهره گیری از نرم افزار کتابخانه ای و به منظور پیاده سازی یک سیستم جامع،تحت وب،یکپارچه و متمرکز مدیریت کتابخانه های عمومی کشور طرح ریزی و پیاده سازی شده است .

جستجوی کتاب